БРЕНДИ

Rosenberg Ventilatoren GmbH

rosenberg

Концерн Rosenberg Ventilatoren GmbH (Німеччина) є найбільшою компанією-виробником міжнародного рівня і спеціалізується на виготовленні, як вентиляційного обладнання, так і обладнання для кондиціювання та холодопостачання, а також повітряних завіс і повітряно-опалювальних виробів. Асортимент компанії Rosenberg Ventilatoren GmbH є достатньо широким: від припливно-витяжних систем до систем центрального кондиціонування і комплексних вентиляційних систем. Продукція концерну може використовуватись у житловому і промисловому секторах, в транспортній сфері (встановлення обладнання на морських суднах), у важкій та легкій промисловості, в лабораторіях, в складських приміщеннях, в готелях і ресторанах тощо.

Galletti Air Conditioning

galletti

Італійська компанія Galletti S.p.A. заснована 1906 році в Кастель-Маджоре, на окjлиці Болоньї. Засновник - Ugo Galletti. Сьогодні Galletti це -  60,000 кв. м. з чотирма заводами в яких розміщені виробничі лінії, лабораторії, офіси і склади. В Galletti працює 450 працівників. Спектр виробництва заводу варіюється від теплових теплообмінників до обробки листового металу, від невеликих терміналів до самих складних чіллерів. Дослідженнями і розробками в компанії займаються 10% від загальної чисельності персоналу. Компанія має 70 авторизованих сервісних центрів на території Італії, а також за її межами. Продукція концерну  Galletti S.p.A. (тепловентилятори, фанкоіли, чіллери і теплові насоси) має сертифікат Eurovent, що гарантує високу якість і відповідність нормам галузі у ЕU.

Atlas Copco

Atlas Copco

Atlas Copco - провідний світовий постачальник рішень щодо стабільної продуктивності. Група обслуговує клієнтів через свої інноваційні компресори, вакуумні рішення, генератори, насоси, електроінструмент та монтажні системи. Atlas Copco розробляє продукти та послуги, орієнтовані на продуктивність, енергоефективність, безпеку та ергономіку. Компанія була заснована в 1873 році, розташована в Стокгольмі, Швеція, і має глобальний охоплення понад 180 країнах світу. У 2017 році компанія Atlas Copco мала доходи від ЧСЕК 86 (BEUR 9) та близько 34 000 співробітників.
Компанія виробляє дизельні та електричні компресори, в тому числі компресори високого тиску (бустери), дизельні генератори; гірничо-шахтне обладнання, включаючи обладнання для відкритих і підземних гірничих робіт, вантажно-доставочне обладнання, геотехнічне і геологорозвідне обладнання, буровий інструмент; промисловий інструмент, дорожньо-будівельну техніку.
Компанія виробляє продукцію приблизно в 20 країнах. Торгова та сервісна мережа компанії знаходиться більше ніж в 170 країнах світу (наполовину складається з центрів обслуговування клієнтів, повністю або частково належать Atlas Copco).
Чисельність персоналу - 34 тис. чоловік та виручка - 9 млрд євро за 2017 рік.

Modine

Modine

Компанія Modine (Luvata) є однією з самих диверсифікованих і унікальних в світі по кількості обслуговуваних ринків, по присутності в різних країнах і пропонованих рішень. Одним з основних напрямків компанії є виробництво драй-куллерів, градирень, теплообмінників для охолодження рідин в системах вентиляції і кондиціювання, а також в технологічних процесах.

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric - японський концерн, одне з лідируючих в світі підприємств в області електротехніки і відомий виробник систем кондиціонування повітря. Виробництва, науково-дослідні центри та збутові компанії представлені в більш ніж 120 країнах.
З 1969 року корпорація присутня на ринку Європи та представлена дочірньою компанією Mitsubishi Electric Europe B.V. зі штаб-квартирою у Великобританії, 9 філіями в різних країнах і представництвом в Україні. Добре знайомий фірмовий знак «Три алмази» і назва компанії Mitsubishi Electric в Україні, як і в усьому світі, стійко асоціюється з найсучаснішими технологіями і високою якістю продукції та послуг.
Зарекомендував себе, як піонер в галузі розробки систем кондиціонування, сьогодні передові технології, розробки та обладнання Mitsubishi Electric вносять значний внесок у розвиток промисловості та суспільства.

Fujitsu General Limited

Fujitsu General Limited

Компанія Fujitsu General Limited (Японія), створена в 1936 році, належить до групи Fujitsu і є одним зі світових лідерів у виробництві складної техніки. У всьому світі відомі вироблені компанією плазмові монітори, побутові кондиціонери, портативні комп'ютери, аудіо-відео комплектуючі. Починаючи з 1962 року, компанія Fujitsu General спеціалізується виключно на виробництві побутового та промислового обладнання для кондиціювання повітря. Сьогодні Fujitsu General Ltd. є одним з найбільших японських виробників систем кондиціонування з обсягами виробництва більше 3 млн. спліт-систем в рік, що дозволяє кондиціонерам GENERAL утримувати 1-е місце в Японії, Австралії та Європі.

Danfoss

danfoss

«НОВІТЕК» – Нові традиції інженерії

Nowitek

Продаж, постачання та обслуговування обладнання для систем кондиціонування, вентиляції та опалення.

Високотехнологічне кліматичне обладнання для внутрішніх інженерних мереж

Ми в соцмережах:

КОНТАКТИ

  • Офіс:

    м. Львів, 79026 вул. Сахарова, 43

  • Телефони:

    +38 (032) 297-28-04, +38 (067) 670-03-02

    info@nowitek.com.ua

МИ ПРАЦЮЄМО

понеділок 9:00 - 18:00
вівторок 9:00 - 18:00
середа 9:00 - 18.00
четвер 9:00 - 18:00
п'ятниця 9:00 - 18:00
субота Закрито